Skończyłeś filologię angielską i nie wiesz, co ze sobą zrobić? Jeszcze studiujesz, ale już myślisz o karierze w branży tłumaczeń? Czujesz, że praca w szkole nie jest dla Ciebie? W Language Beat przyuczymy Cię do zawodu. Pod okiem naszych doświadczonych tłumaczy zdobędziesz praktyczne umiejętności i wiedzę, które pozwolą Ci zaistnieć na tym niezwykle konkurencyjnym rynku. Nasze kursy tłumaczeniowe obejmują:

  •    naukę obsługi kilku wybranych narzędzi CAT niezbędnych w pracy tłumacza (np. SDL Trados, IBM Translation Manager, MemoQ, Xbench),
  •    sprawdzenie przez doświadczonego tłumacza 30 tekstów z różnych dziedzin o objętości maks. 1000 słów każdy oraz ich omówienie z kursantem,
  •    3 warsztaty tematyczne poszerzające słownictwo kursanta w danej dziedzinie (np.tłumaczenia umów cywilno-prawnych, prawo spółek handlowych, tłumaczenia marketingowe i copywriting).

Zajęcia są prowadzone wyłącznie indywidualnie, a ich intensywność i forma (online, osobiście) są dostosowywane do potrzeb i możliwości kursanta. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia. Szczegółowe informacje dotyczące cen kursów tłumaczeniowych  znajdują się w dziale Cennik.